VANESSA
ROJEWSKA


Vanessa Rojewska – urodzona 18.09.2006r. w Szczecinie tancerka, modelka, aktorka i twórca video.

Vanessa przez 12 lat trenowała taniec towarzyski, który był jej pierwszą pasją.

Pasje odnalazła również w modelingu oraz fotomodelingu. Karierę modelki rozpoczęła już w wieku 14. lat. Dotychczas brała udział w wielu kampaniach, współpracując z firmami modowymi, kosmetycznymi oraz z uznanymi fotografami. Podczas Paris Fashion Week 2023 - w paryskiej katedrze American Kathedral - prezentowała najnowsze kolekcje: włoskich, niemieckich i polskich projektantów (Emilio Bonadio, Angeliki Ożdżyńskiej, Angeliki Kauffmann oraz Salonu Ślubnego Bianki Kamili Froelke).

Na wielkim ekranie zadebiutowała w 2019 r. rolą epizodyczną w fabule „Futro z Misia” w reżyserii Michała Milowicza, gdzie grała u boku Cezarego Pazury i Olafa Lubaszenko.

Ponownie pojawiła się w filmie kinowym w roku 2021, gdzie wcieliła się w postać drugoplanową, grając obok Tomasza Karolaka i Katarzyny Figury w fabule, w reżyserii Tomasza Mandesa p.t.: „The End”.

Rok później, w ‘22, zagrała w kolejnym filmie fabularnym wyreżyserowanym przez Patricka Yokę - „Święta inaczej” oraz w serialu 48H, gdzie wcieliła się w postać zbuntowanej nastolatki (główna rola). W tym samym roku zagrała również rolę uczennicy w filmie historycznym o tytule „Grażyna Lipińska”.

Najnowszą produkcją, w której pojawiła się Vanessa, wcielając się w „dziewczynę pilota”, jest netflixowy serial „Dziewczyna i Kosmonauta” w reżyserii Bartka Prokopowicza.

Największą rozpoznawalność zawdzięcza mediom społecznościowym, w których dzięki swojej pracowitości i konsekwencji zbudowała od podstaw konta z dużymi zasięgami (TikTok 298K, Instagram 159K) i gdzie dała się poznać, jako kreatywny, pełen pasji twórca.

Umiejętności
modeling, taniec

Wiek
16

Wzrost
171 cm

Biust / Talia / Biodra
82 / 61 / 82 cm

Rozmiar buta
37

Rozmiar ubrań
XS

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?Jeśli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany współpracą ze mną zaprasza serdecznie do kontaktu.